Su Server VoIP a životní prostředí!

DataCenter VoIP je tou nejlepší volbou pro pronájem / pronájem dedikovaných serverů pro internetovou telefonii (VoIP)!

  • Data Center VoIP

    To je nejlepší volbou pro pronájem, pronájem nebo pronájem dedikovaných serverů pro internetové telefonie VoIP!

  • Dedikované servery Fyzické

    Nejlepší fyzický server nebo dedikovaný server Windows Server 2008 ve španělštině pro VoIP telefonii, včetně telefonie software IP “VoipSwitch” zejména pro přenos hlasu přes IP.

  • Plataforma VoIPSwitch

    VoipSwitch Class 5 Softswitch 980, IP telefonie software se všemi nástroji VoIP “Žalářník” řídit ceny, clientes, dodavatelé a distributoři (prodejci) s vlastní VoIP značky.

Udržují Naše servery

Šetrnost k životnímu prostředí

Data Center používá vodních elektráren ServerVoIP!

ServerVoIP.com

Vaše společnost Internet telefonie VoIP Svět Anywhere

Forma parte de ServiMatango C.A. a se zaměřuje na poskytování pronájem dedikovaných serverů pro IP telefonie VoIP. Platforma VoipSwitch je určen pro správu, gestione y monitoree sus herramientas sin complicaciones o conocimientos técnicos. Takže jste vygenerovat ZÁKAZNÍKY, DISTRIBUTORS dodavatelé vstoupí a forma, aby se stal úspěšný obchodník s jeho vlastní internetové telefonie společnosti a je v rovině s velkými telekomunikačními společnostmi a zároveň poskytuje celosvětové minut VoIP.

Máme vysoce kvalifikované pracovníky k zajištění poskytování našich služeb a spokojenost posádky. Všechny informace shromážděné ServerVoip.com jsou důvěrné a chráněné, aby se zabránilo neoprávněnému přístupu. Naši obchodní manažeři Vám poradí prostřednictvím chatu, web a telefon od pondělí do pátku od 07.30 hod do 15:00 hod (Bogota hodina, Lima, Quito, UTC / GMT -5).

Nabízíme našim zákazníkům možnost vytvářet a rozvíjet úspěšné podniky, které přispívají k hospodářskému růstu prostřednictvím poskytování mezinárodních internetových služeb optimální technologické kvality, couval z nejlepších odborníků na světě.

Zvýšit prestiž a mezinárodní uznání k poskytování vysoce kvalitních služeb, v čele infrastruktury a vynikající pro vynikající služby a školení lidského talentu.

Před časem se v provincii Imbabura; dva velcí vizionáři Franklin a Nelly se rozhodli jít na skvělý nápad: "Dokažte, že Ibarra-Ekvádor může dělat velké věci". A tak začala jejich cesta k úspěchu: provádění v 2008, služby Pronájem / Pronájem ServerVoip.com Servery; pomáhají lidem a firmám vytvářet a rozvíjet své vlastní podnikání internetovou telefonii (VoIP) a ruce s Alosip.com, poskytnout minut pro volání přes internet. V důsledku pokračujícího růstu těchto služeb, rozhodl se tvořit jeho společnost a právně zaregistrován název: Matango Services Company Limited "ServiMatango CA". Zahájila svoji činnost v 2012 s cílem poskytovat více služeb pro jednotlivce i podniky tak, aby mohli vytvářet a rozvíjet své vlastní podnikání na internetu kdekoli na světě. Je pozoruhodné, že, pronájem serverů s VoipSwitch platformu pro realizaci internetové volání služby, Je páteří společnosti.

Věrnostní Disciplína Solidarita Social Responsibility Závazek Integrity Respekt tolerance Zdravé Dlouhodobé koexistence

Já, Franklin Okurky: "Chci ukázat své krajany, být úspěšný v životě nemusíte se emigrovat do jiných zemí. Tady v Ekvádoru, nebo v zemi, kde mají bydliště s pohonem, studie, odhodlání a nadšení; s těmi, kteří se sami, když v zahraničí můžete dosáhnout velkých věcí ".

Udělil jeho VoIP DataCenter Náš tým

Naše historie:

Datové centrum je perfektní spolupráce mezi lidmi, stroje a příroda. Ve více než třech letech plánování a výstavby s rozpočtem více než 17 milionů eur, tým dosáhl cíl provést ekologický datové centrum, a současně s vynikající technologií.

Budovy, které ubytují serverů v Evropě a ve Spojených státech, jsou datová centra ekologičtější a byl postaven jako ukládání dat nápad. Strategická poloha ve střední Evropě a ve Spojených státech jsou hlavní výhody. Datová centra jsou ideální polohu k zajištění rychlé odpovědi na všechna území Evropy a Ameriky připojení pro všechny zákazníky těžit z nejlepší kvality poskytovaných služeb. Kromě toho, Objekt se nachází v Evropě je jednou z nejbohatších oblastí podzemní vody, To otevírá možnost provádět inovativní ServerVoIP, ekologický a jedinečný chladicí systém přirozeně.

Datové centrum je zaměřeno na účinnost a péče o životní prostředí, Bezpečnost a dostupnost infrastruktury ve firmě. A proto, Dosahuje nejvyšší možné integrovaný bezpečnostní koncept, který zajišťuje dostupnost dat. Tým zajišťuje přesvědčen, že infrastruktura je k dispozici po celou dobu s vysokým výkonem a bezchybný.

Data Center VoIP

Ochrana životního prostředí:

Datové centrum je data, která dává větší energetické úspory a respektovat životní prostředí, a tím částečně kompenzovat dopady globálního oteplování. Prvky používané v datovém centru jsou nejlepší v oblasti úspory energie, (Transformers, UPS zařízení a klimatické jednotky). Tlakový systém klima se ochladí ve velkých místnostech s až 60% nižší spotřeba energie, a instalovaný systém má nejlepší faktor efektivity v tržní až do 96%.

Dieselové generátory pro nouzové napájení v datovém centru pracující se státními motory s MTU technikou, své třídě z hlediska emisí. Oni mají nejnižší hodnoty emisí podle TA-Luft 1/2 (technické pokyny pro čistý vzduch, německým ministerstvem životního prostředí). Řada bezpečnostních opatření dieselové generátory pomoci zabránit palivo od vstupu do životního prostředí, například během plnění nebo úniku.

ISO Certifikace 27001:

TÜV Sársko (Technické inspekce v Německu) datadock bylo potvrzeno, že splňuje standard ISO 27001. Datadock: je datové centrum, kde jsou servery umístěny www.ServerVoip.com, dle mezinárodní normy ISO 27001. La Norma ISO 27001 definuje požadavky na založení, implementace, provozování a sledování systému řízení bezpečnosti informací zdokumentované (ISMS pro jeho zkratka v angličtině informačním systému řízení bezpečnosti). Prestižní TÜV ISO 27001 potvrzuje použití efektivní řízení bezpečnosti chránit data zákazníků. To znamená, že všechny uloženy a zpracovány ve datadock data jsou chráněny proti neoprávněnému přístupu a poškození.

Servidores VoIP s VoipSwitch

Nabízíme to nejlepší pro vaši firmu od IP telefonie 2008 en todos los rincones del mundo!

DataCenter VoIP Pronájem Vaše volba VoIP dedikované servery!

U pronájmu nebo pronájmu dedikovaných serverů pro internetovou telefonii (VoIP) Je ServerVoIP s VoipSwitch!

reporte telefonia por internet voip

Sie7e Má silné důvody, že se úspěšný podnikatel na start své vlastní podnikání VoIP telefonování přes internet!