Su ServerVoIP a životní prostředí!

DataCenter VoIP je tou nejlepší volbou pro pronájem / pronájem dedikovaných serverů pro internetovou telefonii (VoIP)!

  • Data Center VoIP

    To je nejlepší volbou pro pronájem, pronájem nebo pronájem dedikovaných serverů pro internetové telefonie VoIP!

  • Dedikované servery Fyzické

    Nejlepší fyzický server nebo dedikovaný server Windows Server 2008 ve španělštině pro VoIP telefonii, včetně telefonie software IP “VoipSwitch” zejména pro přenos hlasu přes IP.

  • Plataforma VoIPSwitch

    VoipSwitch Class 5 Softswitch 980, IP telefonie software se všemi nástroji VoIP “Žalářník” řídit ceny, clientes, proveedores y distribuidores (resellers) s vlastní VoIP značky.

Udržují Naše servery

Šetrnost k životnímu prostředí

Data Center používá vodních elektráren ServerVoIP!

ServerVoIP.com

Vaše společnost Internet telefonie VoIP Svět Anywhere

Forma parte de ServiMatango C.A. a se zaměřuje na poskytování pronájem dedikovaných serverů pro IP telefonie VoIP. Platforma VoipSwitch je určen pro správu, gestione y monitoree sus herramientas sin complicaciones o conocimientos técnicos. Takže jste vygenerovat ZÁKAZNÍKY, DISTRIBUTORS dodavatelé vstoupí a forma, aby se stal úspěšný obchodník s jeho vlastní internetové telefonie společnosti a je v rovině s velkými telekomunikačními společnostmi a zároveň poskytuje celosvětové minut VoIP.

Máme vysoce kvalifikované pracovníky k zajištění poskytování našich služeb a spokojenost posádky. Všechny informace shromážděné ServerVoip.com jsou důvěrné a chráněné, aby se zabránilo neoprávněnému přístupu. Naši obchodní manažeři Vám poradí prostřednictvím chatu, web a telefon od pondělí do pátku od 07.30 hod do 15:00 hod (Bogota hodina, Lima, Quito, UTC / GMT -5).

Nabízíme našim zákazníkům možnost vytvářet a rozvíjet úspěšných podniků, které přispívají k hospodářskému růstu prostřednictvím poskytování mezinárodních internetových služeb optimální technologické kvality, couval nejlepších specialistů na světě.

Zvýšit prestiž a mezinárodní uznání na poskytování vysoce kvalitních služeb, v čele infrastruktury a vynikající pro vynikající služby a školení lidského talentu.

Před časem se v provincii Imbabura; dva velcí vizionáři Franklin a Nelly se rozhodli jít na skvělý nápad: "Dokažte, že Ibarra-Ekvádor může dělat velké věci". A tak začala jejich cesta k úspěchu: provádění v 2008, Služby Nájem / pronájem ServerVoip.com Servery; pomáhají lidem a firmám vytvářet a rozvíjet své vlastní podnikání internetového telefonování (VoIP) a rukavicích Alosip.com, minut, čímž se pro internetové volání. V důsledku pokračujícího růstu těchto služeb, rozhodl se tvořit jeho společnost a právně zaregistrován jméno: Matango Services Company Limited "ServiMatango CA". Zahájila svoji činnost v 2012 s cílem poskytovat více služeb jednotlivcům a podnikům, aby mohli vytvářet a rozvíjet své vlastní podnikání na internetu kdekoli na světě. Je pozoruhodné, že, pronájem serverů VoipSwitch platformu pro realizaci internetové volání služby, To je páteří společnosti.

Věrnostní Disciplína Solidarita Social Responsibility Závazek Integrity Respekt tolerance Zdravé Dlouhodobé koexistence

Já, Franklin Matango: "Chci ukázat své krajany, být úspěšný v životě nemusíte se emigrovat do jiných zemí. Tady v Ekvádoru, nebo v zemi, kde mají bydliště s pohonem, studie, odhodlání a nadšení; s těmi, kteří se sami, když v zahraničí můžete dosáhnout velkých věcí ".

Udělil jeho VoIP DataCenter Náš tým

Naše historie:

Datové centrum je perfektní spolupráce mezi lidmi, stroje a příroda. Ve více než třech letech plánování a výstavby s rozpočtem více než 17 milionů eur, tým dosáhl cíl provést ekologický datové centrum, a současně s vynikající technologií.

Budovy, které ubytují serverů v Evropě a ve Spojených státech, jsou datová centra ekologičtější a byl postaven jako ukládání dat nápad. Strategická poloha ve střední Evropě a ve Spojených státech jsou hlavní výhody. Datová centra jsou ideální polohu k zajištění rychlé odpovědi na všechna území Evropy a Ameriky připojení pro všechny zákazníky těžit z nejlepší kvality poskytovaných služeb. Kromě toho, Objekt se nachází v Evropě je jednou z nejbohatších oblastí podzemní vody, To otevírá možnost provádět inovativní ServerVoIP, ekologický a jedinečný chladicí systém přirozeně.

Datové centrum je zaměřeno na účinnost a péče o životní prostředí, Bezpečnost a dostupnost infrastruktury ve firmě. A proto, Dosahuje nejvyšší možné integrovaný bezpečnostní koncept, který zajišťuje dostupnost dat. Tým zajišťuje přesvědčen, že infrastruktura je k dispozici po celou dobu s vysokým výkonem a bezchybný.

Data Center VoIP

Ochrana životního prostředí:

Datové centrum je data, která dává větší energetické úspory a respektovat životní prostředí, a tím částečně kompenzovat dopady globálního oteplování. Prvky používané v datovém centru jsou nejlepší v oblasti úspory energie, (Transformers, UPS zařízení a klimatické jednotky). Tlakový systém klima se ochladí ve velkých místnostech s až 60% nižší spotřeba energie, a instalovaný systém má nejlepší faktor efektivity v tržní až do 96%.

Dieselové generátory pro nouzové napájení v datovém centru pracující se státními motory s MTU technikou, své třídě z hlediska emisí. Oni mají nejnižší hodnoty emisí podle TA-Luft 1/2 (technické pokyny pro čistý vzduch, německým ministerstvem životního prostředí). Řada bezpečnostních opatření dieselové generátory pomoci zabránit palivo od vstupu do životního prostředí, například během plnění nebo úniku.

ISO Certifikace 27001:

TÜV Sársko (Technické inspekce v Německu) datadock bylo potvrzeno, že splňuje standard ISO 27001. Datadock: je datové centrum, kde jsou servery umístěny www.ServerVoip.com, dle mezinárodní normy ISO 27001. La Norma ISO 27001 definuje požadavky na založení, implementace, provozování a sledování systému řízení bezpečnosti informací zdokumentované (ISMS pro jeho zkratka v angličtině informačním systému řízení bezpečnosti). Prestižní TÜV ISO 27001 potvrzuje použití efektivní řízení bezpečnosti chránit data zákazníků. To znamená, že všechny uloženy a zpracovány ve datadock data jsou chráněny proti neoprávněnému přístupu a poškození.

Servidores VoIP s VoipSwitch

Nabízíme to nejlepší pro vaši firmu od IP telefonie 2008 en todos los rincones del mundo!

DataCenter VoIP Pronájem Vaše volba VoIP dedikované servery!

U pronájmu nebo pronájmu dedikovaných serverů pro internetovou telefonii (VoIP) Je ServerVoIP s VoipSwitch!

reporte telefonia por internet voip

Sie7e Má silné důvody, že se úspěšný podnikatel na start své vlastní podnikání VoIP telefonování přes internet!