Su Server VoIP ja keskkonna!

Datacenter VoIP on parim valik rent / laenutus pühendatud serverite internetitelefoni (VoIP)!

  • Data Center VoIP

    See on parim võimalus Rent, rendi- või üürilepingu pühendatud serverite internetitelefoni VoIP!

  • Pühendatud Füüsikalised serverid

    Parim füüsilise serveri või pühendatud server Windows server 2008 Hispaania VoIP-telefoni, sealhulgas IP-telefoni tarkvara “Voipswitch” eriti VoIP.

  • Plataforma VoIPSwitch

    VoipSwitch klass 5 SoftSwitch 980, IP-telefoni tarkvara kõik vahendid VoIP “Võtmed kätte” juhtida määr, clientes, tarnijate ja turustajate (edasimüüjad) oma VoIP brändi.

Nad hoiavad meie serverid

Austus keskkonna

Andmekeskuse kasutab hüdroenergia ServerVoIP!

ServerVoIP.com

Sinu Company Internet Telephony VoIP maailmas kuhu tahes

Forma parte de ServiMatango C.A.. ja on pühendunud pakkuma rentimine pühendatud serverite IP Telephony VoIP. VoipSwitch platvormi eesmärk on juhtida, hallata ja jälgida nende lihtne vahendeid või ekspertiisi. Nii saate luua KLIENDID, EDASIMÜÜJAD tarnijate siseneb ja vormi saada edukas ärimees oma internetitelefoni firma ja on tase suurte telekommunikatsioonifirmade pakkudes ülemaailmse VoIP minuti.

Meil on hästi koolitatud töötajaid, et tagada oma teenuste osutamise ja rahulolu meeskonna. Kõik kogutud teavet ServerVoip.com on konfidentsiaalsed ja kaitstud, et vältida volitamata juurdepääsu. Meie müügi juhid annavad nõu via chat, veebi ja telefoni esmaspäevast reedeni 07:30-15:00 pm (Bogota tunnis, Lima, Quito, UTC / GMT -5).

Pakume oma klientidele võimaluse luua ja arendada edukaid ettevõtteid, mis aitavad kaasa majanduskasvu pakkudes rahvusvahelist Internetiteenused optimaalse tehnoloogilise kvaliteediga, tagatud parimad spetsialistid maailma.

Suurendada prestiiži ja rahvusvahelist tunnustust ning kõrge kvaliteediga teenuseid, esirinnas infrastruktuuri ja tasumata tipptasemel teenindust ja koolitust inimese talent.

Mõni aeg tagasi provintsis Imbabura; kaks suurt visionäärid Franklin ja Nelly otsustanud minna suurepärane idee: "Tõesta, et Ibarra Ecuadori võib teha suuri asju". Ja nii algas nende teel edu: rakendades 2008, teenust Rent / rent ServerVoip.com Serverid; aidata inimestel ja ettevõtetel luua ja arendada oma äri Internet Telephony (VoIP) ja käsi koos Alosip.com, pakkuda minutit kõnesid üle interneti. Tänu jätkuvat kasvu nende teenuste, otsustasid moodustada oma firma ja seaduslikult registreeritud nimi: Matango Services Company Limited "ServiMatango CA". Alustas tegevust 2012 eesmärgiga pakkuda mitmeid teenuseid eraisikutele ja ettevõtetele, et nad saaksid luua ja arendada oma Interneti-äri kõikjal maailmas. Tähelepanuväärne on, et, üürile serverid VoipSwitch platvormi ellu Internet helistaja teenust, See on selgroog ettevõte.

Lojaalsus Distsipliin Solidaarsus sotsiaalne vastutus Integrity Austus Tolerance Tervislik pikaajaline kooseksisteerimine

Mina, Franklin Kurgid: "Ma tahan, et näidata oma kaasmaalasi, et olla edukas elu ei pea rändama teistesse riikidesse. Siin Ecuador, või riigis, kus nad elavad koos sõita, uuring, määramine ja entusiasmi; nendega, kes esitasid end välismaal võite saavutada suuri asju ".

Tõsi selle VoIP Datacenter Meie Team

Meie ajalugu:

Andmekeskuse on ideaalne koostöö inimesed, masinad ja loodus. Enam kui kolm aastat planeerimist ja ehitamist, mille eelarve üle 17 miljonit eurot, meeskond on saavutanud eesmärgi viia loodussõbraliku andmekeskuse, ja samal ajal suurepärase tehnoloogia.

Hooned, et maja serverid Euroopas ja Ameerika Ühendriikides on andmekeskused rohelisem ja ehitati andmete säilitamise idee. Strateegiline asukoht Kesk-Euroopas ja Ameerika Ühendriikides on peamised eelised. Andmekeskuste ideaalselt tagada kiire reageerimine kogu territooriumi Euroopas ja Ameerikas ühendused kõikidele klientidele kasu parima kvaliteediga osutatavate teenuste. Pealegi, Hoone asub Euroopas on üks rikkamaid piirkondades põhjavee, See annab võimaluse täita uuenduslik ServerVoIP, ökoloogilise ja ainulaadne jahutussüsteemi loomulikult.

Serverikeskust keskendunud efektiivsuse ja keskkonnakaitse, ohutuse ja infrastruktuuri olemasolu firmas. Seega, Ta saavutab kõrgeima võimaliku integreeritud turvalisuse mõiste, mis tagab andmete kättesaadavuse. Meeskond tagab veendunud, et infrastruktuur on kättesaadav igal ajal suure jõudlusega ja veatu.

Data Center VoIP

Keskkonnakaitse:

Andmekeskuse on andmeid, mis muudab rohkem energia säästmise ja austades keskkonda ja seega osaliselt kompenseerida globaalse soojenemise mõjud. Kasutatavate elementide andmekeskuse on parim energiasäästu, (Transformers, UPS seadmed ja kliima üksused). Kliima süsteemi rõhk jahutatakse suurtes ruumides kuni 60% vähem energiat, ja paigaldatud süsteem on parim kasutegur turul kuni 96%.

Diesel generaatorid avariitoiteallikat andmekeskuse tegutsevad riigi mootorite MTU tehnika, klassi parim tõhusust heite. Nad on madalaima heite väärtused vastavalt TA-Luft 1/2 (tehnilised juhised puhas õhk, Saksa Keskkonnaministeerium). Mitmed Turvameetmete diisel generaatorid aitab vältida kütuse sattumist keskkonda, Näiteks täitmise ajal või lekke.

ISO sertifitseerimine 27001:

TÜV Saarimaa (Tehnilised inspektioon Saksamaal) datadock on sertifitseeritud, mis vastab ISO standard 27001. Datadock: on Datacenter, kus serverid on majutatud www.ServerVoip.com, vastavalt rahvusvahelise standardi ISO 27001. La Norma ISO 27001 määratletakse nõuded kehtestatakse, rakendamine, haldamist ja järelevalvet ohutuse juhtimise süsteemi dokumenteeritud teave (ISMS oma akronüüm inglise infoturbe juhtimise süsteemi). Kadedus TÜV ISO 27001 kinnitab kasutamise tõhusaks haldamiseks turvalisust kaitsta klientide andmeid. See tähendab, et kõik talletada ja töödelda datadock andmed on kaitstud loata juurdepääsu või kahju.

Serverid VoIP koos VoipSwitch

Pakume parimat Teie ettevõttele alates IP Telephony 2008 en todos los rincones del mundo!

Datacenter VoIP Rendi oma valik VoIP Pühendatud Serverid!

Üüri või rendi pühendatud serverite internetitelefoni (VoIP) On ServerVoIP koos VoipSwitch!

reporte telefonia por internet voip

Sie7e See on võimas põhjustel, et edukas ettevõtja, et alustada oma äri VoIP Internetitelefon!