Su ServerVoIP i Środowiska!

DataCenter VoIP jest najlepszym wyborem do wynajęcia / wynajem serwerów dedykowanych dla telefonii internetowej (VoIP)!

  • Data Center VoIP

    Jest to najlepsza opcja na wynajem, wynajem lub dzierżawa serwerów dedykowanych dla telefonii internetowej VoIP!

  • Serwery dedykowane fizyczne

    Najlepszy serwer fizyczny lub serwer dedykowany serwer Windows 2008 w języku hiszpańskim dla telefonii VoIP, w tym oprogramowanie telefonii IP “VoipSwitch” szczególnie dla VoIP.

  • Plataforma VoIPSwitch

    VoipSwitch Klasa 5 Softswitch 980, Oprogramowanie Telefonia IP z całą VoIP narzędzi “Pod klucz” zarządzanie ceny, clientes, proveedores y distribuidores (sprzedawcy) z własną marką VoIP.

Trzymają naszych serwerach

Szacunek dla Środowiska

Centrum danych wykorzystuje elektrowni wodnych ServerVoIP!

ServerVoIP.com

Twoja Firma Telefonia internetowa VoIP Świat Gdziekolwiek

Forma parte de ServiMatango C.A. i specjalizuje się w dostarczaniu serwerów dedykowanych wynajem dla telefonii IP VoIP. Platforma VoipSwitch jest przeznaczony do zarządzania, zarządzanie i monitorowanie ich nieskomplikowanych narzędzi lub wiedzy. Więc generować KLIENTÓW, DYSTRYBUTORZY DOSTAWCY wchodzi i formą, aby stać się biznesmenem z własnej firmy telefonii internetowej i jest na poziomie dużych firm telekomunikacyjnych, zapewniając jednocześnie na całym świecie minut VoIP.

Posiadamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, aby zapewnić świadczenie usług i załogi satysfakcji. Wszystkie informacje zebrane przez ServerVoip.com są poufne i chronione przed nieautoryzowanym dostępem. Nasi menedżerowie sprzedaży poinformuje za pośrednictwem czatu, internetowa i telefon od poniedziałku do piątku od 07:30 do 15:00 (Bogota godzin, Lima, Quito, UTC / GMT -5).

Oferujemy naszym klientom możliwość tworzenia i rozwijania dobrze prosperujące przedsiębiorstwa, które przyczyniają się do wzrostu gospodarczego poprzez świadczenie międzynarodowych usług internetowych optymalną jakość technologiczna, wspierane przez najlepszych specjalistów na świecie.

Zwiększyć prestiż i uznanie międzynarodowe do świadczenia wysokiej jakości usług, na czele infrastruktury i znakomity dla znakomite usługi i szkolenia ludzkich talentów.

Jakiś czas temu w prowincji Imbabura; dwóch wielkich wizjonerów Franklin i Nelly postanowiła wybrać się na świetny pomysł: "Udowodnij, że Ibarra-Ekwador może dokonać wielkich rzeczy". I tak rozpoczął swoją drogę do sukcesu: wykonawczych 2008, usługi Wynajem / Wypożyczalnia ServerVoip.com Serwery; pomaga ludziom i firmom na tworzenie i rozwoju własnego biznesu Internet Telephony (VoIP) i strony z Alosip.com, zapewnienie minut dla połączeń przez Internet. Ze względu na ciągły rozwój tych usług, postanowili założyć własną firmę i legalnie zarejestrowane nazwy: Matango Services Company Limited "ServiMatango Kalifornia". Rozpoczęła działalność w 2012 w celu świadczenia wielu usług dla osób fizycznych i przedsiębiorstw, aby mogli tworzyć i rozwijać własne firmy internetowe na całym świecie. Warto zauważyć, że, wynajem serwerów z platformy VoipSwitch w celu realizacji usługi telefonicznej Internet, To jest podstawą firmy.

Lojalność Solidarności Społecznej Odpowiedzialności Dyscyplina Poszanowanie integralności zobowiązania długoterminowe zdrowe tolerancji Współistnienie

JA, Franklin Ogórki: "Chcę pokazać moim rodakom, aby odnieść sukces w życiu nie muszą emigrować do innych krajów. Tutaj w Ekwadorze lub w kraju, w którym mieszkają z napędem, nauka, determinacja i entuzjazm; z tymi samym pragnieniem, że pojawi się, gdy jesteś poza tobą można osiągnąć wielkie rzeczy ".

Przyznano jej DataCenter VoIP Nasz Zespół

Nasza Historia:

Centrum danych jest idealnym współpraca między ludźmi, maszyny i natura. W ponad trzech latach planowania i budowy z budżetu więcej niż 17 milion euro, Zespół osiągnął cel wdrożenia centrum danych ekologiczne, i w tym samym czasie z doskonałą technologii.

Budynki tego domu serwerów w Europie i Stanach Zjednoczonych są centra danych, bardziej ekologiczne i zostały zbudowane jako idei przechowywania danych. Strategiczne położenie w centrum Europy i Stanów Zjednoczonych są główne zalety. Centra danych są idealnie zlokalizowane, aby zapewnić szybką reakcję na wszystkie terytoria Europy i Ameryki połączeń dla wszystkich klientów korzystają z najlepszej jakości w świadczonej usługi. Ponadto, Znajduje się w Europie budynek jest jednym z najbogatszych obszarów wód podziemnych, To otwiera możliwość dokonania innowacyjne ServerVoIP, system chłodzenia ekologiczne i niepowtarzalny naturalny.

Centrum danych koncentruje się na efektywności i ochronie środowiska, bezpieczeństwo i dostępność infrastruktury w firmie. Dlatego, Osiąga najwyższą możliwą koncepcję zintegrowanego bezpieczeństwa, który zapewnia dostępność danych. Zespół zapewnia zadowolony, że infrastruktura jest dostępna przez cały czas o wysokiej wydajności i bez skazy.

Data Center VoIP

Ochrony Środowiska:

Centrum danych to dane, które sprawia, że ​​więcej oszczędności energii, przy poszanowaniu środowiska i tym samym częściowo zrównoważyć skutki globalnego ocieplenia. Elementy wykorzystane w centrum danych są najlepsze w oszczędzaniu energii, (Transformatory, Urządzenia UPS i jednostki klimatyczne). Ciśnienie System klimatyczny jest chłodzony w dużych pomieszczeniach z maksymalnie 60% mniejsze zużycie energii, oraz zainstalowany system ma najlepszy współczynnik sprawności w rynku aż do 96%.

Generatory wysokoprężne do zasilania awaryjnego w centrum danych operacyjnych z silnikami państwowych z techniką MTU, klasie pod względem emisji. Oni mają najniższe wartości emisji zgodnie z TA-Luft 1/2 (Wskazówki techniczne dla czystego powietrza, przez niemieckie Ministerstwo Środowiska). Wiele bezpieczeństwa mierzy generatory pomóc zapobiec przedostawaniu paliwa na środowisko, na przykład podczas napełniania lub wycieku.

Certyfikat ISO 27001:

TÜV Saarland (Urząd Dozoru Technicznego w Niemczech) datadock stwierdzi, że spełnia normę ISO 27001. Datadock: jest centrum danych, gdzie serwery są umieszczone www.ServerVoip.com, zgodnie z międzynarodową normą ISO 27001. La Norma ISO 27001 określa wymagania w zakresie ustanowienia, realizacja, obsługa i monitorowanie systemu zarządzania bezpieczeństwem udokumentowanego informacji (SZBI dla jego skrót w języku angielskim Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji). Prestiżową TÜV ISO 27001 potwierdza stosowanie efektywnego zarządzania bezpieczeństwa w celu ochrony danych klienta. Oznacza to, że wszystkie przechowywane i przetwarzane w danych datadock są chronione przed nieuprawnionym dostępem lub uszkodzenia.

Servidores VoIP z VoipSwitch

Oferujemy najlepszy dla Twojej firmy od telefonii IP 2008 en todos los rincones del mundo!

DataCenter VoIP Wynajmij swój wybór VoIP Serwery dedykowane!

Na wynajem lub dzierżawa serwerów dedykowanych dla telefonii internetowej (VoIP) Jest ServerVoIP z VoipSwitch!

Raport voip telefonia internetowa

Sie7e Ma silne powody, że sukcesy przedsiębiorcy, aby rozpocząć własną działalność gospodarczą VoIP telefonia internetowa!