Onun Sunucu Voip ve Çevre!

DataCenter VoIP İnternet telefonu için adanmış sunucular / kiralama kiralık en iyi seçimdir (VoIP)!

  • Veri Merkezi VoIP

    Bu Kiralık için en iyi seçenek, İnternet telefonu VoIP için kiralama veya adanmış sunucular kira!

  • Dedicated Sunucular Fiziksel

    En iyi fiziksel sunucu veya adanmış sunucu Windows sunucu 2008 İspanyolca VoIP telefon için IP telefon yazılımı dahil “Voipswitch” Özellikle IP üzerinden ses için.

  • VoipSwitch platformu

    VoipSwitch Sınıf 5 SoftSwitch 980, Tüm araçlar VoIP ile IP telefon yazılımı “Anahtar Teslimi” oranları yönetmek için, Müşteriler, tedarikçileri ve dağıtıcıları (satıcıları) Kendi markası ile VoIP.

Onlar bizim Sunucuları tutmak

Çevreye Saygı

Veri Merkezi hidroelektrik ServerVoIP kullanır!

ServerVoIP.com

Firmanız Internet Telephony VoIP Dünya Anywhere

Forma parte de ServiMatango C.a. ve IP Telefon VoIP için adanmış sunucular kiralama sağlamaya adamıştır. VoipSwitch platformu yönetmek için tasarlanmıştır, yönetmek ve komplikasyonsuz araç veya uzmanlık monitör. Yani MÜŞTERİLER oluşturmak, DISTRIBUTORS SUPPLIERS girer ve dünya çapında VoIP dakika sağlarken formu kendi internet telefon şirketi ile başarılı bir işadamı olmak ve büyük telekomünikasyon şirketleri ile seviyesidir için.

Bizim hizmet ve memnuniyet mürettebatın teslimini sağlamak için bir yüksek eğitimli kadroya sahip. ServerVoip.com tarafından toplanan tüm bilgiler gizlidir ve yetkisiz erişimi önlemek için korumalı. Bizim satış yöneticileri sohbet yoluyla bildirecektir, 15:00 pm 07.30 saatleri arasında Pazartesiden cumaya, web ve telefon (Bogota saat, Lima, Quito, UTC / GMT -5).

Biz müşterilerimize uluslararası internet hizmetleri optimum teknolojik kalite sağlanması yoluyla ekonomik büyümeye katkıda başarılı işletmeler oluşturmak ve geliştirmek için bir fırsat sunuyoruz, dünyanın en iyi uzmanları tarafından desteklenen.

Kaliteli hizmet sunumuna prestij ve uluslararası tanınırlığını artırmak, hizmet ve insan yetenek eğitiminde mükemmellik için altyapı ön planda ve üstün at.

Imbabura ilinde bir süre önce; iki büyük vizyon Franklin ve Nelly harika bir fikir için gitmeye karar verdi: "Ibarra-Ekvador büyük işler yapabiliriz Kanıtlamak". Ve böylece başarının kendi yolunu başladı: yürüttüğümüz 2008, Servis Kiralık / kiralama ServerVoip.com Sunucular; oluşturmak ve kendi iş internet Telefonlar geliştirmek için insanlara ve işletmelere yardımcı (VoIP) ve Alosip.com ile el, dakika İnternet aramaları sağlamak için. Nedeniyle bu hizmetlerin devam büyüme, kendi şirketi kurmaya karar ve yasal adını tescil: Matango Hizmetleri Limited Şirketi "ServiMatango CA". Başlamış işlemler 2012 Onlar oluşturmak ve dünyanın herhangi bir yerinde çevrimiçi kendi işlerini geliştirmek, böylece bireyler ve işletmeler için birden hizmet vermek amacıyla. Bu dikkat çekicidir, VoipSwitch platformu ile sunucuları kiralama Internet arama hizmeti uygulamak için, Bu şirketin belkemiğidir.

Sadakat Disiplin Dayanışma Sosyal Sorumluluk Taahhüdü Dürüstlük Tolerans Sağlıklı Uzun vadeli arada bulunma Saygı

Ben, Franklin Salatalık: "Ben yurttaşları göstermek istiyorum, Hayatta başarılı olmak için diğer ülkelere göç etmek gerekmez. İşte Ekvador'da veya ülkede onlar sürücü ile ikamet ettiği, çalışma, belirlenmesi ve coşku; ileri kendilerini koymak o ile size "büyük şeyler elde edebilirsiniz Yurtdışında.

VoIP datacenter Verilen Ekibimiz

Tarihçe:

Veri merkezi insanlar arasındaki mükemmel işbirliği, Makine ve doğa. Daha fazla bir bütçe daha sahip planlama ve inşaat fazla üç yıl içinde 17 milyon euro, Ekip bir çevre dostu veri merkezi uygulanması hedefine ulaşmıştır, ve üstün teknoloji ile aynı anda.

Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri'nde sunucuları barındıran binalar yeşil veri merkezleri ve veri depolama fikir olarak inşa edildi. Orta Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri'nde stratejik konumu ana avantajları. Veri merkezleri ideal tüm müşterilerin verilen hizmette en kaliteli yarar için Avrupa ve Amerika bağlantılarının tüm topraklarının hızlı tepkiler sağlamak için bulunmaktadır. Dahası, Avrupa'da bulunan binanın yeraltı suyunun zengin alanlarından biridir, Bu yenilikçi ServerVoIP gerçekleştirme imkanı açar, ekolojik ve benzersiz soğutma sistemi, doğal.

Veri merkezi verimliliği ve çevreye duyarlılık odaklanmıştır, Şirketin güvenlik ve altyapı durumu. Bu nedenle, Bu veri kullanılabilirliği sağlar mümkün olan en yüksek entegre güvenlik konsepti elde. Takım altyapısı, yüksek performans ve kusursuz olan her zaman kullanılabilir olmasını sağlar tatmin.

Veri Merkezi VoIP

Çevre Koruma:

Veri Merkezi böylece daha fazla enerji tasarrufu ve çevreye saygılı yapar ve verileri kısmen küresel ısınmanın etkilerini ofset. Veri merkezinde kullanılan elemanlar enerji tasarrufunda en iyi, (Transformers, UPS cihazları ve iklim üniteleri). İklim sistemi basıncı kadar büyük odalarda soğutulur 60% daha az enerji tüketimi, ve yüklü sistem piyasa kadar iyi verim faktörü vardır 96%.

MTU tekniği ile devlet motorları ile çalışan veri merkezinde acil durum güç kaynağı için dizel jeneratörler, emisyonları açısından sınıfının lideri. Bunlar TA-Luft göre düşük emisyon değerlerine sahip 1/2 (Temiz hava için teknik yön, Çevre Bakanlığı tarafından Alman). Güvenlik bir dizi dizel jeneratörler çevreye girmesini yakıtı önlemeye yardımcı ölçer, doldurma veya sızıntı örneğin;.

ISO Belgelendirme 27001:

TÜV Saarland (Almanya'da Teknik Denetim Kurumu) datadock ISO standartlarına uygun olduğunu onayladığı 27001. Datadock: sunucular yerleştirilmiştir datacenter olduğu www.ServerVoip.com, uluslararası standart ISO göre 27001. La norma ISO 27001 kurulması için gereklilikleri tanımlar, uygulama, operasyon ve belgelenmiş bir bilgi güvenliği yönetim sisteminin izlenmesi (İngilizce bilgi güvenliği yönetim sisteminde onun kısaltması için BGYS). Coveted TÜV ISO 27001 müşteri verilerini korumak için güvenlik etkin yönetimi kullanımını onaylar. Bu, tüm saklanır ve yetkisiz erişim ya da hasara karşı korumalıdır datadock verileri işlenmiş demektir.

Servidores VoIP VoipSwitch ile

Biz IP Telefon beri şirket için iyi sağlamak 2008 dünyanın her köşesinde!

DataCenter VoIP Your Choice VoIP Dedicated Sunucular Kiralama!

İnternet telefonu için kiralama veya adanmış sunucular kira (VoIP) Bu VoipSwitch ile ServerVoIP olduğunu!

voip İnternet telefon raporu

Sie7e Başarılı girişimci kendi iş VoIP internet Telefonlar başlatmak için bu güçlü nedenleri vardır!