Ви VoIP реселлер або дистриб'ютор хвилин?

вивільняти!!!... Продаж VoIP прив'язі з вашої власної компанії інтернет-телефонії.

VoIP реселлера

Навіщо працювати в VoIP?

Ринок VoIP швидко зростає і стає основною технологією, яка знаходиться тут, щоб залишитися. Значна економія витрат і додаткові параметри, що пропонує як житлові, так і бізнес-користувачів є основними драйверами ринку.

Зі збільшенням числа користувачів VoIP, станьте реселлером VoIP означає введення ринку готовий до швидкого розширення і потенційно заробити хорошу життя.

Вибір VoIP реселлера

і саме те, що ви робите ...

Тому що будучи реселлером, Дистриб'ютор або реселлер VoIP виходить далеко за рамки. Це дасть вам можливість продовжувати рости економічно, expandirte підприємливих і щось дуже важливе: професійно стати незалежною.

це, Дистриб'ютор VoIP може досягти повної зайнятості і фінансової свободи, якщо ви вирішили піднятися на наступний крок ... які? Escalon стати постачальником VoIP або ОПТОМ.

Робота в якості VoIP-посередника або розповсюджувача хвилин автоматично зробить вас реселлера!
АЛЕ ...
VoIP провайдер буде дозволяє вам створити свій власний інтернет-телефонії компанії!

TR3S Причини, щоб стати незалежними

 • Ви можете почати свій власний бізнес без великих вкладень І ОБМЕЖЕННЯ.

VoIP дозволяє вам бути Provider пропонують VoIP більше послуг для існуючих клієнтів і заробити більше грошей. Ваш бізнес йде з рішенням під ключ, який включає в себе інтуїтивно зрозумілий інструмент користувача, управління рахунками, ставки, послуги, технічна підтримка та інші елементи, які вам потрібні, щоб стати успішним підприємцем VoIP.

 • Ви можете встановити свої власні тарифи VOIP ПОСЛУГИ ПРОДАТИ.

Повна свобода вибору перевізників, які хочуть, щоб гарантувати найкращі ціни на ринку VoIP. Оскільки VoIP оптові ціни дуже низькі, Ви можете створити величезну користь для ваших клієнтів для маркетингу роздрібних цін. Таким чином, ви можете вирішити, скільки прибутку ви робите, так як ви можете встановити бажані ціни на послуги VoIP. Prodrás розробити цінову стратегію, які відповідають потребам бізнесу і ринку, і залучити більше клієнтів, створюючи кілька цін, плани і рекламні тарифи.

 • Ви можете керувати своїм бізнесом без коду або ПРОГРАММИРОВАНИЯ.

При створенні телефонної компанії, отримати власний сервер налаштований простий у використанні платформу для управління оптових і роздрібних рахунків VoipSwitch. Ви можете контролювати абсолютно все, використання облікового запису, активні виклики, збори, провайдери, ваші дистриб'ютори і багато іншого з будь-якого підключеного до Інтернету пристрою.

вивільняти!!!
Це глобальний постачальник VoIP протоколу

Voip реселлери

Створення і розвиток власного бізнесу Інтернет Телекомунікації (IP голос) в той час як ви продаєте хвилин своїми ставками для клієнтів виклику фіксованою і / або мобільний в будь-якій точці світу з VoIP!

Оскільки VoIP провайдер буде ...

Це дозволяє продавати Оптові хвилини для IP-телефонії, так як ваша власний бізнес-опера називають.

в даний час, є й інші аспекти, пов'язані з більш широкими можливостями для своїх клієнтів, компанії, підприємства або будинок, як оптовий оборот, Роздрібна торгівля, Телефонні карти, CallShop, Вторинне житло і багато іншого; ви 100% незалежний, щоб почати свій власний бізнес з Servervoip VoipSwitch.

Ваша компанія VoIP-телефонія призначена для управляти, monitorees зусилля і нескладні інструменти і досвід.

пологи КЛІЄНТИ,
Вхід ПОСТАЧАЛЬНИКИ,
форма DISTRIBUTORS

VoIP реселлер IP

Протокол VoIP Provider Оптові ринки ...

припинення оптовий а-г

ПОКРИТТЯ ОПТОВОЇ VOIP A-Z

Співпраця з компаніями по всьому світу і операторами VoIP пропонує численні маршрути дозволяє ставкою термінації VoIP AZ з оптовим високою якістю. Ви можете постійно відстежувати трафік, щоб переконатися, що їхні клієнти отримують якість дзвінка в усіх напрямках. Оптові плани призначені для задоволення потреб великих роздрібних торговців і споживачів оптового обслуговування VoIP.

ОБЛАШТУВАННЯ RETAIL VOIP

Незалежність провайдер VoIP також дозволяє продавати в роздріб Termination VoIP, пропонуючи високу якість передачі голосу і конкурентоспроможні ціни. Ви можете надати CLI прямі і звичайні маршрути, кожен з різними рівнями якості і ставок для клієнтів AZ напрямки, кабіни, locutorios, домогосподарства, і т.д..

припинення роздрібної VoIP

бізнес VoIP

VOIP ДЛЯ БІЗНЕСУ

VoIP створює маршрути з усіма комунікаційними функціями для великих компаній, які роблять дзвінки на стаціонарні телефони і мобільні телефони зі своєї країни і світу. SIP стовбури створює надійну і економну передачу голосу і даних за єдиною надійною мережевих рішень для підприємств зв'язку більш продуктивної і простіше в зверненні.

Можливості створення власного бізнесу VoIP нескінченні ...

З власний бізнес VoIP розширює свій сервіс в будь-який пункт призначення, в будь-якій країні.

сервер вікон 2008

Почніть свій власний компанія продає телекомунікаційні та IP-телефонії або передачі голосу по інтернет-клієнтів, домогосподарства, компанії або підприємства не тільки в вашому місті.

 • Свій власний бренд White:

  За допомогою цієї системи, Якщо ви є дистриб'ютором або реселлером, ви не будете працювати в іншій компанії engrandecer, але позиціонувати свій бренд!

 • Інструменти «Все в одному»:

  Всі модулі для трафіку, ставки, виклик, дистриб'ютори або реселлери, клієнтів і постачальників для управління і натисніть в будь-якому місці!

 • Без великих інвестицій:

  При невеликих інвестицій ви можете покласти телефон бізнес вгору, не виходячи з дому і почати заробляти більше грошей.

 • Необмежений трафік VoIP:

  Повна свобода вибору носіїв, які хочуть створювати свої власні тарифи VoIP і прибутку для клієнтів і постачальників на ринку.

 • вище % прибуток:

  Створіть власні тарифи і управляти своєю власну прибутком! Більше тільки панель управління, але повне програмне забезпечення для управління VoIP.

 • Власний сервер VoIP:

  У вас є Windows Server 2008 іспанською мовою з платформою VoipSwitch для управління всіма послугами в компанії Telefonia IP.

 • клієнти, носії, вторинне житло:

  генерує клієнтів, постачальників або посередників для ваших хвилин VoIP і надає всім користувачам компанії для здійснення дзвінків або поширювати хвилин.

 • Ціни більш конкурентоспроможними:

  Будучи оптовим постачальником ви можете собі дозволити, щоб створювати свої власні ціни і продавати їх за найвигіднішими цінами для ваших клієнтів.

 • Оптова торгівля / Оптова Provider:

  Спрямована на постачальників послуг VoIP і роздрібних клієнтів, які вони вимагають високоякісних тканин за доступними цінами VoIP AZ.

Ви дилер або дистриб'ютор VoIP хвилини?

Замовити зараз

реселлери VoIP

Це можливість бути своїм власним босом ...

розвивати справу + бути прибутковим Глобальний провайдер Хвилини, досягти своєї фінансової незалежності і мають свої власні торгові посередники або дистриб'ютори VoIP протоколу

всього 24 годинник можуть стати VoIP-телефонії @ Empresari. чому?...

Як реселлер або дистриб'ютор хвилин вже мають встановлений портфель клієнтів і буде набагато легше розширити свій голосовий сервіс IP.

INDEPENDIZARTE, Це дозволяє створювати свої власні тарифи і управляти своєю власну прибутком! Більше тільки панель управління, У вас є повне програмне забезпечення управління VoIP.

Ні Найбільше Порталес, Тепер ви можете керувати вашої платформи VoipSwitch

 • Віддалений робочий стіл

  Доступ для кожного користувача і пароля

 • Програмне забезпечення VoIPSwitch

  Платформа управління для IP-телефонії

 • різноманітність серверів

  Широкий сервіс і трафік VoIP

 • Ціни управління і протоколи

  Визначення витрат і споживання contrala

 • клієнтський портфель

  Встановити різні типи користувачів

 • Постачальник Портфоліо

  Кілька носіїв в той же час

 • VoIP обладнання з'єднання

  Налаштування будь-якого обладнання для голосової IP

 • Послуги телефонні картки

  Розподіліть свої візитні картки

 • Портал та VsPortal

  Панелі споживачів і історії клієнта

 • онлайн платежі

  Зробити збори від OnlineShop

 • Електронний білінг

  Питання, рахунок / рахунки-фактури свої послуги

 • Чат Послуги, SMS про DID

  Вона включає в себе кілька варіантів вашого сервісу VoIP

 • виклик моніторингу

  Contrala вхідні та вихідні дзвінки

 • CallShop служба

  Він надає хвилин кабіни або салони

 • дилерська мережа

  Configura Вторинне житло Я, II і III зі своїм власним порталом

і, Які переваги VoIP Provider Ви отримуєте Істота?

провайдер інтернет-телефонії

Для того, щоб почати бізнес інтернет-телефонію, Немає необхідності вкладати великі суми грошей, тільки з невеликими інвестиціями і хорошими порадами, можна вийти на цей ринок.

Un Підприємець-бізнесмен Успіх в VoIP:

 1. Визначити цю можливість для бізнесу Telefonia, в той час як інші випускають.
 2. Знайомтеся з новими людьми (продавці) які можуть допомогти вам добитися успіху у вашому бізнесі.
 3. Це не тільки надає послуги телефонії ... Ви приєднуєтеся сім'ї, друзі і бізнес-s.

і перш за все ...

шляхів ваших власний Вторинне житло або розподільні мережі в будь-якій точці світу і так, телекомунікаційні послуги ваша компанія буде дістатися до будь-якого куточка.

Наші Empresari ГАРАНТУЄ @ S служби VoIP

Є кілька міжнародних клієнтів, які використовують наші комплексні послуги зв'язку, щоб почати свою власну компанію ПОН інтернет-телефонії (VoIP) з хорошими результатами ... З інструментами «ALL IN ONE» Програмне забезпечення VoipSwitch пішов від VoIP посередників або дистриб'юторів хвилин, щоб стати Empresari @ S телекомунікація!

Я хочу бути Provider VoIP хвилин, ЗАРАЗ >

Замовити зараз

Що таке VoIP-телефонія Програмне забезпечення для вашої компанії?

Програмне забезпечення VoIPswitch instalado ан Windows Server 2008, і в деяких серверах (верхня межа) Windows Server 2012.

версія VoipSwitch 2.0.0.980.

VoIP реселлер стане Global Постачальник.

Voipswitch має всі інструменти, необхідні для телефонної служби Інтернету. Ви повинні управляти властивостями адміністратора, щитове устаткування та софтфони для зв'язку. так; Voip комутатор дає вам кращий досвід Інтернет в телекомунікаційних. Це неймовірна платформа.

сервера VoIP-комутатор

Будучи Provider Хвилини Світ тепер можливо з сервером і найбільш повної ринкової платформи. ServerVoIP дозволяє -повністю garatizado- так, що ви їдете без технічних знань, що дозволяє вам почати працювати, не виходячи з вашого будинку і робити гроші негайно.

читати далі >

Оператор-VoIP-посередник

всього 24 годинник можуть стати VoIP-телефонії @ Empresari
чому?...
Як посередник або розповсюджувач Хвилина має встановлений портфель клієнтів і буде набагато легше розширити свій голосовий сервіс IP

сервера VoIP-реселлер

реселерів VoIP, Подивіться на потенціал, ви повинні бути VoIP Provider ...

Запит сервера VoIP

Інтернет-телефонії IP

Твір VoIP реселлер з одного протоколу постачальника
в той час як
Бізнес VoIP працює з мультивендорної IP

і це саме те, що ви робите з VOIP .. СЕРВЕРУ.

для користувачів, Економія грошей на щомісячній формі телефону, коли вони називають стаціонарні і мобільні телефони і з будь-якої точки світу є абсолютним пріоритетом.

І якщо там EMPPRESAS, які пропонують низькі витрати для ELL @ S спілкуватися з сім'єю, друзів або бізнес-причина абсолютно OK PAY ДЛЯ СЛУЖБИ!!!

і як ви можете допомогти їм?...

З вашим власним VOIP сервера у вас є веселка можливостей для вирішення потреб ваших клієнтів. практично, VoIP Provider родзинки є портфелем дистриб'юторів по всьому світу Хвилини; даючи вам можливість мати велику мережу носіїв для одного або декількох цілей.

так може:

 • Створіть власні тарифи,
 • Розробка власних планів,
 • Хвилина поширювати свої власні кабіни або салони,
 • Продати свої власні візитні картки (візитна картка),
 • Управління власного заробітку!

Тому що не тільки у вас є панель управління для VoIP реселлер, У вас є повне програмне забезпечення управління IP-телефонії (Voip).

"Ми пропонуємо найкраще сервери VoIP з VoipSwitch для компанії IP-телефонії, так як 2008 в кожному куточку світу"

Ваш власний інтернет-телефонії компанія VoipSwitch

сервер-розподільчий-VoIP

Запит сервера VoIP

Вам просто потрібно вжити заходів і EMPRENDER!


- VoIP-сервер Вона включає в себе FULL HD ВІДЕО Навчання онлайн на обробку платформи, яка зробить вас експертом -

бонус-реселлер-VoIP

Безкоштовний: Глава моєї книги і Discover

Скільки грошей ви можете зробити з VoIP?

конфіденційність Ваша інформація 100% безпеки з нами і ніколи не будуть передані.

частка в:
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Слідуйте за нами:
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinrssyoutubevimeotumblr